Суспільство
16 серпня 2019
У Тернополі шахрай-пенсіонер ходить по торгових закладах та вимагає гроші за нібито неякісні товари
Чоловік представляється працівником Держпродспоживслужби.
news-image

У Тернополі орудує шахрай, який представляється працівником Держпродспоживслужби. Про це повідомляє «Є!» із посиланням на ГУ Держпродспоживслужби у регіоні.

Зокрема, відомі випадки, коли чоловік пенсійного віку приходить в торговий заклад, представляється працівником Держпродспоживслужби та вимагає у продавців медичні книжки, копії дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності. Жодних документів він не представляє , ім’я та прізвище вигадане.

Також стало відомо про те, що невідомий пенсіонер купує м’ясні та ковбасні вироби у торговельних точках міста, через декілька днів повертається у магазин та заявляє що продукти неякісні, скаржиться на погіршення стану здоров’я через вживання куплених виробів, вимагає кошти на лікування. А у разі відмови продавцем чи підприємцем, посилається на «зв’язки» з Держпродспоживслужбою, погрожує штрафами та закриттям магазину", - повідомили у прес-службі.

У відомстві вважають, що подібними шахрайськими діями займається одна і та ж людина.

Тому, у разі таких ситуацій просимо продавців, адміністраторів, завідувачів магазинів, підприємців, а також свідків подібних ситуацій терміново повідомляти на лінію «102», - зазначили у прес-службі.
Читайте також: В Одесі ресторан розвів іноземця на гроші й загримів у скандал