25 серпня 2019
Дзюдоїстка перемогла всіх своїх суперниц
Українка Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла чемпіонат світу, який проходить в Токіо (Японія), пише «Є!»  з посиланням на УНІАН.

Українка виступала у ваговій категорії до 48 кг і зуміла здолати всіх своїх суперниць.

У чвертьфіналі Дарина іппон пройшла іспанку Лауру Абелінду Мартінес. У півфіналі їй вдалося здолати представницю Монголії Уранцецег Мунхбат, після чого в фіналі 18-річну дзюдоїстку чекала зустріч з місцевою спортсменкою - 24-річної Фуной Тонако, яка вигравала ЧС в 2017 році. В результаті Білодід зуміла перемогти у фіналі. На старті протистояння вона зробила кидок на оцінку ваза-арі - цього вистачило для перемоги.

Варто відзначити, що Дарина зуміла захистити титул, який вона завоювала на минулому чемпіонаті світу в Баку. Українка стала наймолодшою ​​дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в історії.