Суспільство
4 вересня 2019
Уряд ухвалив рішення про перехід на електронний обмін документами
З 1 жовтня обмін документами між міністерствами та відомствами відбуватиметься повністю в електронній формі.
news-image

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами з 1 жовтня 2019 року. Про це пише «Є!» з посиланням на Громадське.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 4 вересня, передає прес-служба Кабміну.

Таким чином, з 1 жовтня обмін документами між міністерствами та відомствами відбуватиметься повністю в електронній формі. До того часу державні органи повинні провести відповідні організаційні налаштування у системі обміну документами.

Щомісяця державні органи надсилають одне одному тисячі різних документів. Їх доставляють загальні та спеціалізовані поштові служби, бо це насправді тисячі документів. З 1 жовтня обмін документами відбуватиметься повністю в електронній формі», — прокоментував рішення уряду міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

За його словами, запровадження електронного документообігу скоротить час на доставку та обробку документів. Ухвалене Кабміном рішення Дубілет назвав «першим кроком до повноцінної цифровізації всього документообігу».

Напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що з 1 жовтня Україна має повністю відмовитися від паперового документообігу. Згодом в уряді уточнили, що відмовляться від обміну паперовими документами між відомствами, а не паперового документообігу загалом.

Читайте також:Гончарук запропонував ввести новий податок на ІТ-галузь