Україна
16 вересня 2019
Їдете в Карпати - беріть пуховики: українців очікує похолодання
У другій половині тижня вночі на Півночі, північному сході та Заході ймовірні невеликі заморозки.
news-image

Потужний циклон на півночі завтра махатиме хвостами атмосферних фронтів, зумовлюючи там же, на півночі, дощі та сильний втіер. Про це пише «Є!» з посиланням на сторінку Фейсбук синоптика Наталки Діденко.

Навіть сніг вже з`явиться, наприклад, у Норвегії. Домахається одним фронтом цей циклон і до нас, - наголошує пані Наталя.

Завтра в Україні невеликі дощі пройдуть в західних областях, центральних, місцями на Півдні (окрім Криму та півдня Одещини) та на Сході.

Північна частина України у вівторок опиниться у сухому повітрі, хіба що вздовж північного кордону щось трохи покапає. Температура повітря знизиться, бо ми ж будемо в тилу холодного фронту - вдень очікується +13+18 градусів, тепліше, традиційно, на Півдні та південному сході, +19+25 градусів. Холодніше відчутно стає у нічні години: найближчої ночі передбачається +6+12 градусів, на Півдні до +15 градусів. Вітер - з північного заходу, заходу, помірний, часом до сильного, - пише синоптик.

У Києві 17-го вересня буде без опадів, але похолодає проти сьогоднішнього дня, вдень не вище +18 градусів. Очікується поривчастий західний вітер.

Надалі прохолодна погода в Україні домінуватиме, проходитимуть дощі, вітер переважатиме рвучкий чи й сильний, у другій половині тижня вночі на Півночі, північному сході та Заході, якщо будуть прояснення, ймовірні невеликі заморозки. Хто мандруватиме Карпатами - точно беріть пуховики, - попереджає Діденко.
Як бачите, погода буде така собі, на любителя. Але теорію відносності ще ніхто не спростовував - поговоримо про це в кінці листопада-на початку грудня. Бо поки що все одно - ще тепла чорнобривцева осінь, - говорить пані Наталія.

Читайте також:Пенсіонери отримають надбавку до пенсії вже в грудні