Події
22 жовтня 2019
На Закарпатті песик та надзвичайник врятували життя чоловіку
Наразі стан чоловіка стабільний.
news-image

У неділю, 20 жовтня, у Свалявському районі на Закарпатті у свій вихідний головний фахівець місцевої ДСНС Антон Тарасов разом із донькою та сином вирішили піти по гриби в лісовий масив поблизу села Дусино. І так трапилось, що надзвичайник спас чоловіка від смерті. Історію розповіли в регіональній ДСНС, передає «Є!»

Збираючи гриби, в якусь мить рятувальник почув пронизливий гавкіт собаки та дивний звук, що лунав десь неподалік. Підійшовши ближче, Антон побачив непритомного чоловіка, який лежав на землі, а поруч із ним бігав та пронизливо завивав маленький песик", - йдеться в повідомленні ДСНС.

Не гаючи часу, рятувальник викликав екстрену медичну допомогу та колег з 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява, а далі кинувся надавати першу долікарську допомогу чоловікові та зумів привести його до тями. 

Дочекавшись рятувальників, Антон разом із колегами на ношах доправили постраждалого до найближчого автошляху. Там на нього вже чекали лікарі екстреної медичної допомоги, які госпіталізували постраждалого до Свалявської центральної районної лікарні. Наразі стан чоловіка стабільний", - повідомили рятувальники.

Зазначається, що весь цей час песик, не на мить не покидав господаря та всіляко намагався допомогти в його одужанні.