новини

У владі ще одна некомпетентна особа з кашою в голові - політолог про призначення Сивохо

Політолог обурюється висловлюванням Сивохо на рахунок виплати пенсій мешканцям ОРДЛО.

Михайло Басараб, відомий український політолог, вважає, що позиція Сергія Сивохо, призначеного нещодавно на посаду радника секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу, збігається з позицією Кремля і ОПЗЖ.

Про це пан Михайло пише на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє «Є!».

КВНщик Сивохо однозначно отримує статус члена «Міністерства капітуляції». Дуже жаль, але у владі ще одна некомпетентна особа з кашою в голові. Або ж завдання у чоловіка таке. Судячи з його останніх дописів у фб, цей чоловічина переконаний, що у нас внутрішній конфлікт, а мешканці Донбасу потерпають від непорозумінь в Україні, - пише Михайло Басараб.

Політолог обурюється висловлюванням Сивохо на рахунок виплати пенсій мешканцям ОРДЛО.

Лише два моменти, які свідчать про його позицію, яка, до речі, збігається з позицією Кремля і ОПЗЖ. Цей КВНщик натякає, що Україна повинна спростити виплату пенсій мешканцям ОРДЛО. Напевно вважаючи, що пенсії ми повинні виплачувати безпосередньо в ОРДЛО. Також цей дивак каже, що потрібна якась національна платформа примирення і єдності. Так, ніби між українцями є якийсь конфлікт. Якби Сивохо вважав, що є збройна агресія Росії проти України, а Донбас і Крим окупований Росією, то він би не ніс такої ахінеї, - зауважує Михайло.

 

Саме тому ми зробимо владі чергове попередження на віче 21 листопада, - резюмує політолог.

Читайте також:Сивохо розповів, що робитиме на посаді радника секретаря РНБО

25 жовтня 2019, 12:37

 

Loading...

До теми

Авторизація