Політика
20 листопада 2019
Рабінович: Замість того щоб змінити дупи у владних кріслах, Зеленський зайнявся «турбомаячнею»
У середу, 20 листопада, виповнюється півроку новій владі.
news-image

У середу, 20 листопада, виповнюється півроку новій владі.

Оцінку її роботі дав народний депутат України, співголова фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович під час великого телемарафону «Діалог з країною», пише «Є!» з посиланням на сайт партії.

Політик, зокрема, заявив, що Володимир Зеленський, замість прийняття найважливіших для країни законів, включив «режим турбомаячні», тому українському народу необхідно розібрати і оцінити діяльність шостого президента України.

Для мене в політиці найважливіше - це те, що людина говорить, що обіцяє і що робить. А був він хорошим чи ні - покаже співвідношення передвиборних обіцянок і закінчення президентського терміну », - вважає Рабинович.

Він нагадав, що першою обіцянкою Зеленського до приходу до влади був закон про народовладдя.

Це означає, що ми б з вами вирішували - продавати нам землю чи ні, йти нам в НАТО чи ні. Все це повинен вирішувати народ. Але вони почали з якоїсь «турбомаячні», - звернув увагу політик.

Ще одним важливим показником діяльності нинішньої влади народний депутат назвав те, що за час роботи Зеленського було закрито безліч приватних підприємств - понад 167 тисяч.

Для мене це ключове - що обіцяв нам президент і його партія? Наводжу приклад обіцянок Зеленського: «країна, де стріляють феєрверки тільки на весіллях», «країна, де немає спеціальних пропозицій про роботу в Польщі, а тільки про роботу в Україні». Може, я відстав від життя? Я прошу вибачення, але 167 тисяч приватних підприємств закриті тільки за час роботи Зеленського! Вдумайтеся, наших малих приватних підприємств!». - обурився Вадим Рабінович.

Він нагадав, що ту надбавку вчителям, яку дав уряд Гройсмана, скасував уряд Гончарука.

Так що далі? Кланятися і говорити, що у нас все добре? Українці все ще вірять в те, що Зеленський зможе щось змінити. У всіх нас була величезна надія на Зеленського. Я не кажу, що ми повністю втратили цю надію, незважаючи на те, що на сьогоднішній день жодна з обіцянок поки не виконана», - зазначив парламентарій.

Він нагадав, що ще під час правління Порошенко подав законопроект, яким пропонував встановити на законодавчому рівні покарання політиків за невиконання передвиборних обіцянок. Однак до сих пір його ніхто не розглянув.

Поки ж ми чуємо «стару пісню», коли кожна нова влада «звалює» всі проблеми на своїх попередників. Тоді що ми поміняли? Порошенко на Зеленського - різниця в прізвищах? Так мені все одно, яке прізвище у президента! Я хочу, щоб не прізвище змінювалася, що не дупа на золотому унітазі, а щоб змінювалася ситуація!»,- резюмував Вадим Рабінович.

Раніше ми писали про обіцянки Зеленського. Пігулка пам'яті