новини

Опубліковані зміни до Бюджетного кодексу

Закон спрямований на врегулювання питань, які пов'язані з підготовкою держбюджету-2020.

Закон спрямований на врегулювання питань, які пов'язані з підготовкою держбюджету-2020.

Опублікований закон про зміни до Бюджетного кодексу. Документ оприлюднений у виданні "Голос України", пише «Є!» з посиланням на РБК.

Закон № 293-IX спрямований на врегулювання питань, які пов'язані з підготовкою держбюджету-2020. Зокрема, зміни регулюють витрати державного та місцевих бюджетів підвищать ефективність заходів щодо виконання бюджету.

При цьому з остаточної редакції закону виключили скорочення обсягу Фонду регіонального розвитку і нові положення по залишкам коштів спеціального фонду бюджету. У той же час внесені зміни для виплат соціальної допомоги безпосередньо з державного бюджету замість місцевих бюджетів.

У рамках розгляду змін до Бюджетного кодексу Рада залишила мільярдні акцизні збори на місцях. Зокрема, частина акцизного збору з пального (13,44%), яку спочатку планувалося перенести в Дорожній фонд, ще на рік залишили в місцевих бюджетах. Йдеться про суму близько 7,7 млрд гривень. При цьому профільний комітет був проти правки, так як цей податок не належить до доходів загального фонду держбюджету, а в повному обсязі зараховується до спеціального фонду як джерело надходжень Дорожнього фонду.

Раніше ми писали, що кабмін схвалив законопроект про підвищення прожиткового мінімуму до 4200 гривень.

12 грудня 2019, 12:04

 

Loading...

До теми

Авторизація