Політика
17 грудня 2019
Рабінович: Потрібно чітко зрозуміти, що влада не продати хоче, а вкрасти українську землю
Владі потрібно тільки одне - закабалити людей так, щоб вони голови не могли підняти!
news-image

Потрібно чітко зрозуміти: йдеться не про продаж, а про крадіжку української землі. Про це заявив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна Платформа - За Життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 17 грудня, пише «Є!».

Політик назвав питання продажу української землі серйозним для держави.

За законами нашої країни, влада зобов'язана на профільному комітеті розглянути близько 4300 правок, і тільки потім виносити законопроект на розгляд до сесійної зали, а це займе ще близько двох тижнів. Але це якщо по закону. У влади ж свої цілі - вкрасти землю і втекти, і свої методи - розглядати правки не на комітеті, а відразу в сесійній залі, що порушує всі процедури і є абсолютним порушенням закону», - заявив Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна Платформа - За Життя» стверджує, що все, що відбувається в сесійній залі жодного відношення до демократії і парламентаризму вже не має.

Це захоплення влади, державний переворот, де «купка» людей змінила закон, регламент і вкрала землю. Якщо це підтвердиться, то нам всім потрібно виходити вже сьогодні на вулицю. Ця влада «не бачить берегів», їй все одно, їй потрібно Соросу під ялинку покласти українську землю», - обурився Вадим Рабінович.

Політик пообіцяв, що Опозиційна Платформа - За Життя оскаржуватиме всі антинародні закони.

Ми будемо оскаржувати закон про продаж української землі, в тому числі тому, що влада це питання навіть обговорювати не хоче. Просто: продамо і йдіть, куди хочете!»- резюмував Вадим Рабінович.