новини

За силове повернення Донбасу виступають 16% українців, 38% – за замороження конфлікту

38% українців підтримують ідею припинення вiйськових дiй i визнання територій тимчасово окупованими, замороження конфлікту.

Майже дві третини опитаних українців виступають за дипломатичні шляхи вирішення проблеми на Донбасі. Про це пише Українська Правда.

Згідно з опитуванням, 38% українців підтримують ідею припинення вiйськових дiй i визнання територій тимчасово окупованими, замороження конфлікту, 22% – за надання цим територіям статусу автономії у складі України.

 

Лише 8% респондентів виступають за їх повне відділення.

З іншого боку продовження військових дій до повного відновлення української влади на Донбасі підтримують 16% опитаних. За останній місяць кількість прихильників воєнного шляху розв’язку питання окупованих територій дещо зменшилася. Найбільше таких серед симпатиків партії "Європейська солідарність", найменше – "Опозиційна платформа – За життя".

 

Чверть опитаних вважають що для встановлення миру на Донбасі потрібно менше одного року. Третина респондентів стверджують, що для цього потрібно від одного до п’яти років. 16% – більше п’яти років.

 

7% зазначають, встановити мир на окупованому Донбасі неможливо.

Натомість щодо тривалості повного повернення територій окупованого Донбасу думки дещо відрізняються: 22% вважають, що для цього потрібно більше п’яти років, третина – від одного до п’яти років і лише 14% стверджують, що потрібно менше року.

 

9% вважають, що окуповані території на Сході України повернути неможливо. У швидке встановлення миру частіше інших вірять мешканці Сходу, натомість щодо термінів реінтеграції думки менш оптимістичні.

Раніше ми писали, що Зеленський підписав закон про продовження «особливого статусу» Донбасу.

19 грудня 2019, 13:38

 

Loading...

До теми

Авторизація