новини

Найголовніше за день: падіння цін на пальне, призначенням послів в Україні під впливом Сороса та 86,1% українців проти відкриття ринку землі для іноземців

Читайте про найголовніші події дня, 24 грудня.

Журналісти «Є!» підготували для вас найактуальніші новини за сьогодні, 24 грудня.

Падіння цін на пальне

Керовані групою "Приват" автозаправки 24 грудня знизили ціни на всі марки пального на 1 гривню за літру. Це сталося після наради 23 грудня в Офісі Президента.

Щодо цін на пальне на інших автозаправках, то мережі UPD, ОККО, WOG знизили вартість пального на 50 копійок за літру, мережа АМІК – на 70-80 копійок. Про це повідомив директор консалтингової групи "А-95" ( Київ) Сергій Куюн.

Призначення послів в Україні під впливом Сороса 

Американський мільярдер і фінансист Джордж Сорос «стояв» за призначенням чотирьох послів в Україні.

Таку заяву зробив адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані в інтервʼю журналу New York Mag. Адвокат американського президента також додав, що Сорос «контролював» експосла в Україні Марі Йованович.

У середині грудня Джуліані оприлюднив звіт про свою поїздку в Україну, а також в Будапешт і Відень. У Twitter він вказав, що поїздки стосувалися справи про імпічмент Дональда Трампа.

86,1% українців проти відкриття ринку землі для іноземців

Переважна більшість громадян України (86,1%) висловилися проти продажу-купівлі землі сільгоспризначення іноземними громадянами та компаніями. З них категоричну відповідь “точно ні” обрали 72,7% опитаних, “скоріше ні” – 13,4%.

Майже половина українців (47,4%) виступають проти надання дозволу громадянам України і вітчизняним компаніям продавати і купувати землю сільськогосподарського призначення.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна у співпраці з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі 22 листопада - 10 січня.

Також повідомляливже у платіжках за грудень ціна може зменшитись на 300-400 грн. 

Читайте також:Міністр юстиції Малюська задекларував 1 млн гривень перерахованої пенсії з США

 

24 грудня 2019, 17:00

 

Loading...

До теми

Авторизація