новини

Рабінович: Глава НАБУ реально розуміє, що справа проти мене - маячня божевільного!

Політик упевнений, що «все це відбувається за вказівкою Сороса через активну боротьбу проти продажу української землі».

Напередодні стало відомо про те, що Національне антикорупційне бюро України завело справу на народного депутата, співголову партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича, інформує прес-служба партії.

Про це повідомив сам політик в ефірі одного з українських телеканалів. Політик упевнений, що «все це відбувається за вказівкою Сороса через активну боротьбу проти продажу української землі».

За інформацією Вадима Рабіновича, справу порушено «за дійсно «корупційний злочин» - в 2015 році (як вони вважають) я знімав дачу і щось там недоплатив...». І тепер 42 детектива НАБУ, які працюють у справі, поставили на прослушку мобільні телефони, як самого політика, так і його сім'ї.

Я ніколи не працював в державних установах, тому всі звинувачення на мою адресу зі словом «корупція» складно співвіднести, - заявив політик в ефірі телеканалу «112 Україна». - Те, що якісь люди робили запит 18 грудня, органи перевірять. Тому що всі звинувачення за часом сильно збігаються зі спробами нашої партії протидіяти владі в питанні продажу землі. Я пред'явив факти, які доводять судове свавілля».

Розповів співголова «Опозиційної платформи - За життя» і про те, що він вже мав розмову з главою НАБУ, і «пан Ситник, мені здається, зрозумів нашу позицію». 

Виявляється, він взагалі не знав про цю всю ситуацію, тому запросить всі документи», - уточнив Вадим Рабінович.
Мені цікава його реакція. Але, після нашої розмови у мене склалося враження, що він зрозумів: все, що відбувається - це маячня. Я йому зумів пояснити, як ця історія народилася в контексті продажу землі. Принаймні, я побачив людину, яка хоче слухати, і вважаю, що потрібно дати НАБУ можливість розібратися», - заявив народний депутат.

Разом з тим політик «дуже здивований тим, що НАБУ є складається зі 40 осіб займаються недоплатою Рабіновичем за якусь дачу в 2015 році».

Маячня якась! Я особисто переконався в тому, що зараз розберуться. Я вірю Ситнику, я вірю, що він про це нічого не знав. Упевнений і в тому, що він - грамотний юрист і зрозумів, що хтось із його підлеглих зайнявся трохи не тим. Будемо дивитися!» - сказав Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційної платформи - За життя» також повідомив, що він провів зустріч з партійцями. 

Можу сказати одне: ми не дамо владі продати землю, навіть якщо вони порушать 4,5 тисячі кримінальних справ - за кількістю правок до закону про ринок землі». Ми будемо розглядати всі поправки, будемо йти по закону, земля України - не подарунок Соросу «під ялинку». А залякати нас не вийде!» - попередив він.
І взагалі я думаю, що потрібно вставати і міняти свою країну по серйозному - не балачками і розповідями дебільними, а міняти реально. Зустрінемо Новий рік і розберемося! Ганьба тим, хто користується правоохоронними органами і спасибі Ситнику за те, що повівся адекватно», - резюмував Вадим Рабінович.
 

26 грудня 2019, 17:12

 

Loading...

До теми

Авторизація