
7 січня Київ разом із християнами східного обряду відзначатиме Різдво.
На Софійській і Контрактовій площах триватиме Хода звіздарів, учасники якої уже традиційно вийдуть із яскраво оздобленими різдвяними зірками, повідомляє прес-служба КМДА.
Продовжиться святкування на Софійській площі різдвяним концертом:
15:00 Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина»
16:40 Київський академічний театр Українського фольклору «Берегиня»
17:40 Веселі Вуйки
18:40 Folky Funky
19:40 СКАЙ
21:00 DJ
На Контрактовій площі також триватимуть святкові народні гуляння.
Звертаємо увагу, що 7 січня із 12:00 до 17:00 заборонять рух транспорту уздовж Володимирського проїзду та вулиці Володимирської (від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Рильського провулку).
Нагадаємо, що 7 січня в разі необхідності залежно від пасажиропотоків можливе короткочасне обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції метрополітену «Золоті ворота». У цей час усі ескалатори працюватимуть на підйом для уникнення тисняви на платформі. Окрім того, можливе обмеження чи закриття на вхід станцій метро «Хрещатик», «Контрактова площа», «Поштова площа» і «Майдан Незалежності».
Також на час проведення заходів на Софійській і Михайлівській площах 7 січня із 12:00 до 17:00 рух тролейбуси №№ 6, 16, 18 рухатимуться зі змінами:
тролейбуси № 6 – від Мінського масиву до ст. м. «Лук’янівська»;
тролейбуси № 16 – від вул. Академіка Щусєва до Повітрофлотського шляхопроводу;
тролейбуси № 18 – від вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.
Нагадаємо, українці отримають додатковий офіційний вихідний на Святвечір.
Читайте також: | Синоптик розповіла, якою буде погода в Україні на Різдво |




