Суспільство
8 січня 2020
Співробітники Університету Еразма підрахували, як довго може функціонувати людський організм
Вчені вирахували максимальну тривалість життя людини
news-image

Вчені з'ясували, що тривалість життя не завжди залежить від якості харчування, побутових умов і рівня медицини, пише «Є!»  з посиланням на zdorove.clutch.          

У своєму дослідженні експерти вивчили умови і спосіб життя десятків тисяч людей, які проживають в різних точках планети. Їх метою було з'ясувати, наскільки можна продовжити людське життя, і що для цього необхідно робити.

Як з'ясувалося, в даний момент максимальна тривалість життя жінок становить 115,5 років, а чоловіків-114,1 років. За словами дослідників, такого результату можна досягти, не вдаючись до крайніх методів. Достатньо лише підтримувати організм в тонусі і стежити за життєво важливими показниками. 

Продовжити термін життя ще більше можна буде тільки за допомогою новітніх технологій на зразок пересадки мозку в інше тіло, які поки знаходяться лише в стадії розробки.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, через що в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу.

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили дивне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірною тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 чоловік віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити передбачуваний термін життя людини.

Читайте також:«Один з кращих пілотів на курсі»: що відомо про українців, загиблих в авіакатастрофі МАУ