Війна
23 січня 2020
Ми проводимо переговори щодо звільнення українців, які перебувають у Росії та на тимчасово окупованій території – Володимир Зеленський
За словами президента, у новому списку на обмін будуть також кримські татари.
news-image

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна проводить переговори щодо звільнення утримуваних громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території та в Росії, повідомила пресслужба Офісу президента.

Два треки, два списки. Список ми погодили у Мінську, будемо доповнювати перелік встановлених осіб. Готуватимемо цей трек – обмін з тимчасово окупованими територіями. І окремий трек – ми вже розпочали розмову з Російською Федерацією щодо обміну українців – всіх, включно з кримськими татарами, інших українців, які перебувають на території Росії", – сказав Глава держави у коментарі ЗМІ в Єрусалимі.

Раніше Володимир Зеленський повідомив, що запланований обмін утримуваними особами проходитиме в три етапи.

Першим етапом глава держави назвав обмін усіх установлених українських громадян, яких тримають у заручниках в ОРДЛО. Другим етапом має стати обмін після погодження списків Міжнародним комітетом Червоного Хреста. Звільнення українських в'язнів з місць ув'язнення в Росії і окупованому Криму президент назвав третім етапом обміну.

Читайте також:Баканов: Ми будемо працювати доти, поки всі полонені українці не опиняться вдома