Світ
27 січня 2020
Ім’я Меган Маркл стало дієсловом: пояснюємо, як його правильно вживати
Користувачі соцмереж створили нове дієслово — «меганмарклити».
news-image

Після часткової відмови герцога й герцогині Сасекських від королівського статусу користувачі соцмереж створили нове дієслово — «меганмарклити» (англійською «to Meghan Markle»).

Про це пише Громадське.

Так, користувач Twitter під ніком Ryan Carter пропонує таке визначення «меганмарклити»: «цінувати себе та своє психічне здоров’я, аби вийти з кімнати, ситуації або оточення, в якому тебе справжнього не приймають або не воліють бачити».

Журналістка The Guardian Попі Нур пояснила, в яких саме ситуаціях доречно вживати дієслово «меганмарклити».

На побаченнях. «Меганмарклити» — це повага до себе, знання власних меж, особливо коли йдеться про алкоголь. Наприклад, вжити це дієслово буде доречним, якщо ви повернетеся після побачення рано, ляжете спати й не відчуватимете спокуси написати своєму колишньому / колишній.

У стосунках. «Меганмарклити» колишніх означає не дати їм приводу маніпулювати вашими почуттями, коли вони, наприклад, пишуть вам о 3 ночі з питанням: «Як ти?»

На роботі. Тут «меганмарклити» означає знати свою цінність як співробітника й уміти піти з роботи, на якій тебе не цінують: приміром, не підвищують зарплату, не просувають кар’єрними сходами тощо.

Раніше рішення Меган Маркл і принца Гаррі частково відмовитися від королівського статусу вже стало приводом для іншого неологізму «Megxit» — за аналогією з Brexit, тобто виходом Великої Британії з Європейського Союзу.

Раніше ми писали, що у Британії вводять в обіг нову монету на честь Brexit.