Світ
27 січня 2020
Світові фондові ринки падають через посилення страхів щодо коронавірусу
Загальноєвропейський індекс STOXX 600 знизився на 1,41% на чолі з гірничорудним сектором, який втратив 3,1%.
news-image

Європейські акції різко знизилися в понеділок, оскільки зростання побоювання щодо потенційного економічного збитку від коронавірусу знизили попит на ризиковані активи. Про це пише УНІАН.

Загальноєвропейський індекс STOXX 600 знизився на 1,41% на чолі з гірничорудним сектором, який втратив 3,1%. Французький CAC знизився на 1,68% на тлі падіння акцій виробників товарів класу люкс, які залежать від ситуації в Китаї, LVMH, Hermes і власника Gucci Kering.

Німецький індекс DAX опустився на 1,47%. Британський FTSE 100 втратив 1,5%, пише Рейтер. Японський індекс Nikkei продемонстрував найбільше внутрішньоденне падіння за п'ять місяців в понеділок на чолі з акціями туристичного сектора на тлі побоювань про те, що новий коронавірус з Китаю може забрати більше життів, ніж передбачалося раніше. Індекс Nikkei впав на 2,03%, максимально з 26 серпня, до 23.343,51 пункту, що є найнижчим рівнем з 8 січня. Ширший Topix втратив 1,61% до 1.702,57.

Субіндекс акцій авіакомпаній впав на 3,4% до мінімуму з травня 2017 року, при цьому акції ANA Holdings і Japan Airlines впали на 3,0% і 3,9% відповідно. Акції туристичної H. I. S. впали на 6,8%, у той час як папери оператора поїздів Keisei Electric Railway знизилися на 6,2%. Кількість померлих в результаті спалаху коронавірусу в Китаї в понеділок зросла до 81, у той час як уряд країни продовжив новорічні канікули, а ряд великих компаній призупинили роботу у спробі стримати поширення захворювання.

Раніше ми повідомляли, що в РНБО вирішили, що робити у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Читайте також:Білл Гейтс пожертвував п'ять мільйонів доларів на боротьбу з новим вірусом