Україна
26 лютого 2015
Геращенко звернулася до Європарламенту з проханням збільшити гумдопомогу для переселенців з Донбасу
news-image

Народний депутат, уповноважений Президента України з питань врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко звернулася до Європейського парламенту з проханням збільшити гуманітарну допомогу для України, спрямовану для переселенців з Донбасу. Про це вона заявила під час засідання Комітету парламентського співробітництва в Брюсселі, передає Є! Єдність.інфо з посиланням на прес-службу партії "Удар", 

"Ірина Геращенко звернулася до Європейського парламенту з проханням збільшити гуманітарну допомогу для України, спрямовану переселенцям Сходу ", - сказано в повідомленні.

Також Геращенко виступила з ініціативою найближчим часом провести у комітеті закордонних справ Європарламенту спеціальну дискусію щодо порушення прав жінок та дітей, скоєних проти них з боку бойовиків. Крім того, було висловлено пропозицію ініціювати адресні програми допомоги дітям, пораненим і постраждалим на війні.

Нагадаємо, 23 лютого повідомлялося, що Єврокомісія визнала брак гуманітарної допомоги Україні.

При цьому за інформацією Міністерства закордонних справ України в країни ЄС з початку року надали Україні гумпомощи на 50 млн євро.

Читайте також: У Маріуполі виявлено 40 тонн згнилої гуманітарної допомоги (відео)