новини

Готелі Парижа зазнають мільйонних збитків через відсутність китайських туристів

Збитки для готельного бізнесу через відсутність китайських туристів можуть перевищити мільярд євро.

Готелі Парижа і Паризького регіону заявили про масові скасування бронювання з боку китайських туристів через спалах коронавірусу в Китаї.

Про це повідомляє Європейська правда.

Щорічно до Франції приїжджають близько двох мільйонів китайських туристів. Париж і регіон Іль-де-Франс залишаються для них найбільш відвідуваним європейським напрямком.

Крім того, клієнти з Китаю витрачають більше за інших туристів, випереджаючи навіть туристів зі США, зазначає агентство AFP.

За останні кілька тижнів готельні мережі французької столиці і регіону Іль-де-Франс зафіксували масове скасування бронювання з боку китайських туристів. У січні були скасовані 80% групових турів, в лютому - 100%, повідомили в Національному об'єднанні готельних мереж Франції GNC.

Як пояснив експерт консалтингового агентства Protourisme Дідьє Аріно, збитки для готельного бізнесу через відсутність китайських туристів можуть перевищити мільярд євро.

За даними на 4 лютого, число жертв епідемії досягла 425 осіб. Загальна кількість тих, що заразилися, перевищила 20 тисяч осіб.

Зазначимо, у 2017 році Франція лідирувала у світі за кількістю відвідин туристів (87 мільйонів), а торік боролась за світову першість з Іспанією.

Раніше ми писали, що від «спалаху» коронавіруса може постраждати і елітний алкоголь.

Читайте також:Як кажанам вдається переносити убивчі хвороби і залишатися живими

5 лютого 2020, 15:46

 

Loading...

До теми

Авторизація