новини

Уряд призначив тимчасового очільника «Укрзалізниці»

Кабінет міністрів України призначив виконуючого обов’язки голови правління "Укрзалізниці" члена правління компанії Желько Марчека.

Кабінет міністрів України призначив виконуючого обов’язки голови правління "Укрзалізниці" члена правління компанії Желько Марчека. Про це йдеться у розпоряджені голови уряду Олексія Гончарука від 5 лютого, пише Еспресо.

Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови правління акціонерного товариства "Українська залізниця", виконання обов’язків голови правління зазначеного товариства на члена правління акціонерного товариства "Українська залізниця" Марчека Желька", - йдеться в розпорядженні.

Як зазначається на сайті Укрзалізниці, Желько Марчек закінчив університет Марібора (Словенія), дипломований економіст. Майже 13 років займав керівні посади в McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проекті реформуванні HR-напрямку в компанії "Нова Пошта".

У 2007-2013 роках - директор з персоналу ПАТ "Дніпроспецсталь", у 2013-2014 - директор з персоналу групи Starlightmedia Віктора Пінчука, у 2014-2015 - незалежний член наглядової ради "Укрросметалл", з 24 червня 2016 - член правління УЗ. 

Раніше ми повідомляли, що міністр інфраструктури звинуватив керівництво УЗ у байдужості до пасажирських перевезень.

Читайте також:Українці вважають несправедливими захмарні зарплати держслужбовців

5 лютого 2020, 15:19

 

Loading...

До теми

Авторизація