Україна
5 лютого 2020
Україна отримала тест-систему для діагностики коронавірусу
Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу.
news-image

Україна отримала німецьку тест-систему, що дозволить проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Про це повідомляється на сайті Центру громадського здоров'я МОЗ України, пише 112.

Зазначається, що набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу.

У подальшому планується надходження додаткових реагентів від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і закупівля їх за кошти дербюджету.

Діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, що відповідають епідеміологічному і клінічному визначенню хвороби, що зазначені в рекомендаціях ВООЗ.

Також в МОЗ відбулася селекторна нарада з керівниками обласних департаментів охорони здоров’я та зустріч з виробниками хірургічних масок та їх постачальниками. Було наголошено на проблемі дефіциту масок в аптечних мережах в умовах їх наявності на складах постачальників.

Учасники селекторної наради обговорили питання стану готовності системи охорони здоров’я до реагування на ситуацію із поширенням у світі гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом.

Нагадаємо, що на заблокованому в Японії круїзному лайнері виявили 10 випадків зараження коронавірусом.

Читайте також:Готелі Парижа зазнають мільйонних збитків через відсутність китайських туристів