Події
7 лютого 2020
Міністр спорту Бородянський підтримав участь українських гімнасток у змаганнях в Росії
Володимир Бородянський вважає, що, аби ефективно боротися за медалі у світі, українські спортсмени повинні виступати зокрема й на території держави-агресора.
news-image

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вважає, що, аби ефективно боротися за медалі у світі, українські спортсмени повинні виступати зокрема й на території держави-агресора.

Про це пише «Є!» з посиланням на Громадське.

Треба розрізняти виступи спортсменів за кордоном, зокрема й Російської Федерації, і виступи артистів», — сказав Бородянський на прес-конференції у Києві.

За словами міністра, у спортсменів немає вибору, виступати або не виступати.

У них є вибір, отримувати бали або не отримувати. Якщо спортсмен не виступає за кордоном, він автоматично позбавляється балів. Це обмежує можливості спортсмена боротися за медалі», — пояснив він.

Він додав, що це питання не тільки України і РФ, а міжнародне питання, яке стосується усіх кейсів пов’язаних з конфліктами між державами.

Для того, щоб ефективно боротися за медалі у світі, ми повинні виступати на території держави-агресора», — підкреслив Бородянський.

Нагадаємо, українські художні гімнастки виступлять на змаганнях у Росії: у Федерації гімнастики кажуть, що хочуть використовувати кожну можливість для підготовки українських спортсменок і участь у змаганнях на території РФ, як і в будь-яких інших змаганнях, є майданчиком для відбору найкращих художніх гімнасток для подальшої участі в Олімпійських Іграх.

Читайте також:Десяти російським акторам заборонили в'їзд в Україну: подробиці