Герус розповів, чому «Нафтогаз» не може бути приватизований
"Нафтогаз" не може бути приватизований або виведений на розміщення акцій, адже йому належать підземні газові сховища, які за законом можуть бути тільки державними.
news-image

У теперішньому вигляді "Нафтогаз" не може бути приватизований або виведений на розміщення акцій, адже йому належать підземні газові сховища, які за законом можуть бути тільки державними.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуга Андрій Герус, пише Економічна Правда.

Дійсно, після проведення анбандлінгу газотранспортна система (ГТС) виведена із управління Нафтогазу і переведена у окрему компанію (яка також знаходиться у власності держави). Але у підземні сховища газу (ПСГ) і надалі залишилися у структурі Нафтогазу. А нещодавно прийнятий нами закон говорить, що підземні газові сховища можуть бути тільки у власності компаніі, 100% корпоративних прав якої належить державі", - пише Герус.
Щоб це (приватизація) стало можливо згідно закону, Нафтогаз повинен передати іншій державній компаніі свої підземні газосховища, що є малоімовірним", - резюмує голова комітету.

Раніше стало відомо, що «Приватбанк» продає будинок Брежнєва за 98 мільйонів гривень.

Читайте також:СБУ завадила чиновникам міськради Тернополя приватизувати за безцінь історичну будівлю. ФОТО