новини

Екс-глава Офісу президента опублікував черговий пост з видами на Сейшелах

"Дівчатка, приїжджайте": Андрій Богдан продовжує "тролити" українців з тропічних островів

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан знову нагадав про себе, написавши іронічний пост з тривалої відпустки вже у відставці, який він проводить на Сейшельських островах. Публікація Богдана розміщена на його сторінці в Facebook, пише «Є!»  з посиланням на comments.ua.

Дівчатка тут таке діло)))) Приїхав на Сейшели а тут скукатища... Ніхто не хоче прилетіти в гості??? Підтримати так сказати у важку хвилину))))) А то зовсім изгоревался я))) безвладдя", - написав екс-чиновник (орфографія збережена).

Нагадаємо, раніше  повідомлялося, що соціальні мережі буквально вибухнули обуренням через публікацію, в якій Андрій Богдан передає привіт українцям, яким важко через те, що у них немає грошей і вони не можуть займатися улюбленою справою. Це стало першим коментарем, який екс-голова Офісу президента зробив після відходу з посади.

Втім ще раніше багато політичних експертів помітили, що Богдан різко зник з інформаційного простору і навіть давали оцінку тому, що відбувається.

Так, Андрій Богдан був досить активний в медійному сенсі. А тепер раптом пропав. Серед колег, дійсно, пішли чутки, що глава ВП йде, що питання його відставки (знаходиться виключно в компетенції президента) практично вирішене. Але я звик оперувати логікою. А логіка підказує, що якщо буде ухвалено рішення про відставку, ми про це дізнаємося впродовж найближчих двох-трьох тижнів. Чи може Андрій Богдан піти у відставку? Може. Як і будь-який інший. Чи є в цьому політична доцільність? Важко сказати. Якщо спочатку Богдана асоціювали з Коломойським, то останнім часом, як мені здається, це вже людина Зеленського. Думаю, незабаром, ситуація з главою ВП проясниться", - зазначав політолог

Читайте також:«Грошей немає, але ви тримайтеся»: Богдан похвалився відпочинком на Сейшелах після відставки

18 лютого 2020, 20:50

 

Loading...

До теми

Авторизація