новини

Дуже пригнічені: стало відомо про стан прибулих з Уханю українців

Глава Харківської обласної держадміністрації Олексій Кучер розповів, що українці, які прибули з Китаю 20 лютого, перебувають у дуже пригніченому психологічному стані.

Глава Харківської обласної держадміністрації Олексій Кучер розповів, що українці, які прибули з Китаю 20 лютого, перебувають у дуже пригніченому психологічному стані.

Причина цього – протести проти їх поміщення на карантин у санаторій на Полтавщині. Подробицями Кучер поділився після того, як зустрів рейс у харківському аеропорту.

Звичайно, люди пригнічені. В першу чергу, вони отримують інформацію про те, як їх тут приймають, а приймають не дуже добре. Це бентежить зараз всіх", – сказав він.

За словами Кучера, евакуйовані пройшли вже подвійну перевірку на наявність коронавірусу.

Не дай Бог, цей вірус там є. Ми бачимо, як до таких людей ставляться в інших країнах, де вже проявилася ця хвороба. А що відбувається у нас? На мій погляд, ми не повинні допускати такого ставлення до громадян",– обурився він.

Кучер додав, що літак і багаж пасажирів пройде дезінфекцію. Їх контакти з іншими людьми будуть під "жорстким контролем".

Як повідомляли, літак із евакуйованими з Китаю приземлився у четвер, 20 лютого, в Харкові. Звідти пасажирів забрали в медцентр "Нові Санжари". Там місцеві жителі влаштували зіткнення з Нацгвардією і заблокували будівлю, щоб туди ніхто не потрапив.

Читайте також:Готовий поселити двох-трьох людей, які прибули з Китаю, у себе вдома, - Олег Ляшко

20 лютого 2020, 17:40

 

Loading...

До теми

Авторизація