Суспільство
26 лютого 2020
У МОЗ створили для українців мультфільми про коронавірус
У відео розповідають про те, що таке коронавірус і як від нього захиститися.
news-image

Міністерство охорони здоров'я 25 лютого оприлюднило два відеоматеріали, у яких розповіли алгоритм дій у разі підозри на інфікування коронавірусом COVID-19.

Мультфільми поширили на сайті відомства, пише Громадське.

У відео розповідають про те, що таке коронавірус і як від нього захиститися.

Зокрема, українцям радять уникати контакту з людьми, у яких є ознаки підвищеної температури і кашлю, правильно використовувати медичні маски та засоби індивідуального захисту, особливо в медичних установах, мити руки з милом або дезінфікувати їх спиртовмісним антисептиком.

Також у МОЗ радять уникати контакту з продуктами тваринництва, домашніми або дикими тваринами, щоб запобігти передачі вірусу від них. Після контакту ретельно мити руки, а під час приготування їжі — добре обробляти м'ясні продукти.

Там також радять у випадку підвищеної температури разом з кашлем та ускладненим диханням одразу ж звертатися до лікаря — це можуть бути перші ознаки захворювання, наголошують у відомстві.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 81 002. Більшість випадків інфікування, 78 064, зафіксували на материковому Китаї.

Раніше ми писали, що вакцину проти коронавірусу вперше почали тестувати на людях.

Читайте також:Прем’єр Італії назвав причину швидкого поширення вірусу - Ломбардія заперечує