Війна
28 лютого 2020
Сирійські біженці масово прямують до кордону з Європою: фото, відео
Біженці прямують до кордону з Грецією.
news-image

Через атаку російської авіації у сирійському регіоні Ідліб на турецький конвой Туреччина відкрила кордон до Європи для сирійських біженців. У мережі вже з'являються кадри, як люди намагаються потрапити до Європи.

За інформацією турецьких ЗМІ, після опівночі група приблизно з 300 людей, включаючи дітей та жінок, прибули в прикордонне містечко Едірне, щоб перейти кордон з Грецією. 

Видання NTV повідомило, що деякі з них прибули безкоштовними автобусами до прикордонної зони. А один з біженців розповів, що прикордонники радили їм використовувати морський вхід, щоб потрапити до Греції.

Довідка. В Ідлібі перебуває близько 3,5 мільйонів біженців з інших регіонів Сирії, які не хочуть жити під владою режиму Асада.

Відео, як біженці прямують до кордону з Грецією: 

 
Що відомо про конфлікт у Сирії: коротко

Увечері 27 лютого російська авіація атакувала турецький конвой у Сирії. В результаті, загинули щонайменше 33 військових, окрім цього багато людей зазнали поранень.

Після авіаудару президент Туреччини Реджеп Ердоган скликав термінову нараду Ради нацбезпеки. Деякі ЗМІ пишуть, що зранку ймовірно буде оголошення про початок війни Сирії.

У відповідь на дії російської авіації турецькі війська розгорнули атаку по усіх відомих їм об'єктах режиму Башара Асада, якого підтримує Росія у Сирії.

Після нападу у Стамбулі біля генконсульства Росії зібралися активісти, які звинувачували росіян у вбивстві турецьких героїв.

Через загострення Туреччина скликала екстрене засідання НАТО.

 

Туреччина відкрила кордон до Європи для сирійських біженців. 

Читайте також:Помста за Ідліб буде жахливою: радник Ердогана прогнозує внутрішнє розчленування РФ