Резонанс
6 березня 2020
Одеського шахматиста, якого днями занесли до Миротворця, знайшли мертвим
Одеський гросмейстер Станіслав Богданович потрапив до "Чистилища" бази "Миротворця".
news-image

Одеський гросмейстер Станіслав Богданович потрапив до "Чистилища" бази "Миротворця".

Сталося це після того, як шахіст зіграв матч за Росію проти України, інформує Є Одеса!

Своє рішення шахіст пояснив тим, що йому за це заплатили. Також він зараз перебуває в Росії, і, на його думку, було б негарно з його сторони відмовитися від такої пропозиції. Ну і на закінчення Богданович переконаний, що таким чином "вніс свій скромний внесок у мир між країнами", тому пропонує всім хоча б раз зіграти за Росію.

На сайті "Миротворець" такі пояснення не надто вплинули, і вони помістили його у розділ "Чистилище". Як вказано в причинах, Богданович є учасником пропагандистських антиукраїнських акцій Росії, займається маніпулюванням суспільно значущою інформацією та заперечує факти російської агресії.

Вже 5 березня український гросмейстер Станіслав Богданович і його дівчина-шахістка Олександра Вернигора знайдені мертвими в Москві. Цю інформацію з телеграм-каналів підтвердили кілька джерел, включаючи близьких Станіслава.

За попередніми даними, причиною смерті пари став звеселяючий газ. Поруч з тілами знайдено повітряні кульки, які були наповнені закисом азоту.

27-річний Богданович родом з Одеси, 18-річна Вернигора – з Одеської області. Останнім часом обидва жили в Москві.

Станіслав Богданович – відомий шахіст, якого колега і земляк Михайло Голубєв навіть називав «можливо, найталановитішим за всю історію Одеси». У 2015-му році займав восьму сходинку в світовому рейтинг-листі з бліцу. Його основні досягнення:

Багаторазовий чемпіон України з прискорених шахових дисциплін.

Срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків до 12 років.

Чемпіон України серед юнаків до 18 років.

Чемпіон Одеси (2010).

Триразовий чемпіон Одеської області, в тому числі – переможець двох круговіков-суперфіналі відкритого чемпіонату області, турнірів з гросмейстерської нормою (2018, 2019).

Переможець багатьох міжнародних турнірів.

Найяскравіший талант Богданович продемонстрував в дуже юному віці. Зокрема, в 12 років взяв участь в рапід-меморіалі Юхима Геллера (Одеса-2005) де зіграв внічию з Віктором Корчним, обіграв гросмейстерів Михайла Голубєва і Миколу Легкого.

Однак в новини Богданович не завжди потрапляв завдяки шаховим успіхам. Влітку минулого року Богдановича пограбували під час турніру – з його одеської квартири винесли 25 тисяч доларів.

Читайте також:У центрі Києва відомого бізнесмена знайшли з кулею у голові