новини

Одеського шахматиста, якого днями занесли до Миротворця, знайшли мертвим

Одеський гросмейстер Станіслав Богданович потрапив до "Чистилища" бази "Миротворця".

Одеський гросмейстер Станіслав Богданович потрапив до "Чистилища" бази "Миротворця".

Сталося це після того, як шахіст зіграв матч за Росію проти України, інформує Є Одеса!

Своє рішення шахіст пояснив тим, що йому за це заплатили. Також він зараз перебуває в Росії, і, на його думку, було б негарно з його сторони відмовитися від такої пропозиції. Ну і на закінчення Богданович переконаний, що таким чином "вніс свій скромний внесок у мир між країнами", тому пропонує всім хоча б раз зіграти за Росію.

На сайті "Миротворець" такі пояснення не надто вплинули, і вони помістили його у розділ "Чистилище". Як вказано в причинах, Богданович є учасником пропагандистських антиукраїнських акцій Росії, займається маніпулюванням суспільно значущою інформацією та заперечує факти російської агресії.

Вже 5 березня український гросмейстер Станіслав Богданович і його дівчина-шахістка Олександра Вернигора знайдені мертвими в Москві. Цю інформацію з телеграм-каналів підтвердили кілька джерел, включаючи близьких Станіслава.

За попередніми даними, причиною смерті пари став звеселяючий газ. Поруч з тілами знайдено повітряні кульки, які були наповнені закисом азоту.

27-річний Богданович родом з Одеси, 18-річна Вернигора – з Одеської області. Останнім часом обидва жили в Москві.

Станіслав Богданович – відомий шахіст, якого колега і земляк Михайло Голубєв навіть називав «можливо, найталановитішим за всю історію Одеси». У 2015-му році займав восьму сходинку в світовому рейтинг-листі з бліцу. Його основні досягнення:

Багаторазовий чемпіон України з прискорених шахових дисциплін.

Срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків до 12 років.

Чемпіон України серед юнаків до 18 років.

Чемпіон Одеси (2010).

Триразовий чемпіон Одеської області, в тому числі – переможець двох круговіков-суперфіналі відкритого чемпіонату області, турнірів з гросмейстерської нормою (2018, 2019).

Переможець багатьох міжнародних турнірів.

Найяскравіший талант Богданович продемонстрував в дуже юному віці. Зокрема, в 12 років взяв участь в рапід-меморіалі Юхима Геллера (Одеса-2005) де зіграв внічию з Віктором Корчним, обіграв гросмейстерів Михайла Голубєва і Миколу Легкого.

Однак в новини Богданович не завжди потрапляв завдяки шаховим успіхам. Влітку минулого року Богдановича пограбували під час турніру – з його одеської квартири винесли 25 тисяч доларів.

Читайте також:У центрі Києва відомого бізнесмена знайшли з кулею у голові

 

6 березня 2020, 09:44

 

Loading...

До теми

Авторизація