10 березня 2020
Найкращими спортсменами року в Україні стали Жан Беленюк та Дар’я Білодід
У номінації «Олімпійська надія України» перемогла легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка минулого року здобула «срібло» чемпіонату світу у стрибках у висоту.

У Київському національному академічному театрі оперети відбулася церемонія нагородження переможців щорічної всеукраїнської премії «Герої спортивного року».

Про це повідомили в департаменті спорту вищих досягнень Міністерства культури, молоді та спорту.

Найкращими спортсменами року визнали борця і народного депутата Жана Беленюка та дзюдоїстку Дар’ю Білодід.

У 2019 році Беленюк здобув «золото» як на чемпіонаті світу, так і на чемпіонаті Європи. Білодід тріумфувала минулого року на чемпіонаті світу в Токіо.

Звання «Найкраща команда року» отримала чоловіча збірна з фехтування на шпагах, яка у 2019 році стала срібним призером чемпіонату світу.

У номінації «Олімпійська надія України» перемогла легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка минулого року здобула «срібло» чемпіонату світу у стрибках у висоту.

У номінації «Найкраща команда з ігрових видів спорту» переможцем стала юніорська збірна України з футболу (U-20), яка виграла чемпіонат світу через однолітків.

Премію «Герої спортивного року» організував Національний олімпійський комітету України.

Раніше ми повідомляли, що Світоліна вперше у цьому сезоні здобула титул на тенісному турнірі в Мексиці.