Політика
10 березня 2020
Суд відпустив нардепку Федину під особисте зобов'язання
Такий запобіжний захід буде діяти до 12 квітня.
news-image

Печерський районний суд Києва відпустив народну депутатку від партії "Європейська солідарність" Софію Федину, яку підозрюють у погрозах убивством президенту України Володимиру Зеленському, під особисте зобов'язання, повідомляє obozrevatel.

Такий запобіжний захід буде діяти до 12 квітня. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні 10 березня. Суд задовольнив клопотання прокуратури частково.

Суд відпустив нардепку Федину під особисте зобов'язання

Федину відпустили під особисте зобов'язання, закордонний паспорт у неї не забрали, але водночас виїжджати за межі Києва та області без відповідного дозволу заборонили.

Також суд поклав на нардепку наступні обов’язки: з'являтися на вимогу до слідчого, прокурора, суду; інформувати слідчого, прокурора, суд про зміну місця проживання.

Як повідомляли раніше, Федина розповіла, що на її адресу почали надходити погрози після того, як вона разом із волонтеркою Марусею Звіробій розкритикувала Зеленського за візит в Золоте на Донбас і заговорила про ймовірне "випадкове вбивство" президента.

На народну депутатку Федину та волонтерку Звіробій завели кримінальну справу.
Державне бюро розслідувань вручило Федині підозру у справі про погрози вбивством президенту України.
Федина заявила, що, приїхавши на Донбас у світлій сорочці, Зеленський міг стати легкою "мішенню" для російських снайперів.

Читайте також:Федині вручили клопотання про запобіжний захід у справі про погрози Зеленському