новини

Як правильно дезінфікувати смартфон (інфографіка)

За яким алгоритмом діяти якщо ґаджет занадто брудний.

Команда інфопростору «Є!» підготувала для вас інфографіку, де показано за яким алгоритмом діяти якщо ґаджет занадто брудний.

Серед тисяч мікробів, які живуть на поверхні телефонів, є як абсолютно нешкідливі, так і потенційно небезпечні. Знання ворога в обличчя може вберегти від наслідків. 

То як дбати про гігієну телефона:

Коли користуєтеся ним у громадському транспорті, пам’ятайте, що тут потенційно є багато збудників хвороб. Тому є сенс користуватися телефоном менше, зокрема, не чіпати поручні та інші поверхні, а потім брати телефон до рук. Якщо руки не помити, а потім торкнутися очей, носа чи рота, таким шляхом патогени можуть потрапити у ваш організм. Для очищення поверхні рекомендують використовувати тканину з мікрофібри, теплу воду і мило. Виробники телефонів рекомендують змочити тканину у воді з милом та акуратно (щоби рідина не потрапила в отвори) протерти всі поверхні, попередньо вимкнувши телефон.

Також можна використовувати спиртовмісні дезінфектанти. До прикладу, спиртовмісний дезінфікуючий засіб, спрей чи серветки на основі ізопропілового спирту. Але є ризик, що вони можуть пошкодити екран телефону. Для очищення можна приготувати розчин з 60% води та 40% спирту. Так само як і з водою і милом, потрібно змочити тканину з мікрофібри у цьому розчині і протерти поверхні. Опісля цього витерти сухою тканиною.

Ще один спосіб — спеціальні ультрафіолетові бокси. Такий пристрій виглядає як коробка чи кейс, у який поміщають телефон на певний час, де з допомогою ультрафіолетових ламп відбувається очищення. Такі бокси визнані найбільш ефективним способом для знищення патогенів. Утім, він найбільш дорогий.

В будь-якому разі очищення телефона буде малоефективним, якщо не дбати про власну гігієну рук!

Читайте також:Британія готується ізолювати людей віком понад 70 років

16 березня 2020, 13:00

 

Loading...

До теми

Авторизація