Україна
23 березня 2020
Україна входить у нову фазу боротьби з коронавірусом – МОЗ
Команда МОЗу й українська влада загалом докладають максимум зусиль для боротьби з епідемією коронавірусу.
news-image

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець заявив, що Україна переходить до другого етапу боротьби з коронавірусом. Він полягає у боротьбі з коронавірусом не лише шляхом запобігання поширенню епідемії, а й безпосереднім лікуванням хвороби.
Про це заявив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, пише «Є!» із посиланням на пресслужбу МОЗ.

Україна, на жаль, не змогла вжити жорстких заходів, щоб не впустити вірус. Тому зараз, на цей момент, у нас уже є вогнища, які прийшли не з Китаю чи з Європи, а є нашими, місцевими, вогнищами. Тобто починається другий етап, і ми повинні не допустити пандемії у країні”, - сказав Ілля Ємець.

За словами очільника відомства, нині команда Міністерства охорони здоров’я та українська влада в цілому докладають усіх зусиль, щоб боротися з коронавірусом. Зокрема, Міністру Іллі Ємцю вдалося відновити вертикаль санітарної служби, коли заступника Міністра Віктора Ляшка було призначено державним санітарним лікарем. Саме ця вертикаль, як підкреслив Ілля Ємець, буде ключовою у боротьбі з COVID-19.

Зараз дуже важливо локалізувати вогнища вірусу, хоча зробити це дуже складно. Тому що третій етап цього невидимого ворога (ред. - коронавірусу) – смертність. Якщо китайцям вдалося досягти показника смертності 3-4%, то Італії не вдалося, і там 8-9%. Я сьогодні зібрав спеціалістів, які будуть працювати у медичній реформі західного зразка... Ці спеціалісти можуть зробити так, що в нас смертність буде менше, ніж навіть у Китаї”, - підкреслив Ілля Ємець.

Читайте також:Коронавірус виявлено у ще одного депутата - Гончаренко