Інфографіка
25 березня 2020
Заходи із запобігання поширенню коронавірусу (інфографіка)
Які заходи із запобігання поширенню коронавірусу застосовують в Україні.
news-image

Команда інфопростору «Є!» проаналізувала які заходи із запобігання поширенню коронавірусу запровадили в Україні і в якій області найбільше порушників умов карантину.

17,1 тисяч правоохоронців залучається до заходів із запобігання поширенню коронавірусу щодня.  В Україні поліцейські склали 1415 адмінпротоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та розпочали 9 кримінальних проваджень щодо порушень правил карантину за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).  У Харківській – 3, по 1 – у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Сумській областях та місті Києві.

Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині - 221 адмінпротокол складено поліцейськими. Найбільше дотримуються правил в Івано-Франківській області - всього складено 12 адмінпротоколів.

Також порушення виявлені у місті Києві – 159, Донецькій  області – 112, Харківській – 103, Київській – 93, Запорізькій – 74, Черкаській – 70, Одеській – 66, Херсонській – 58, Чернігівській – 52 та інших областях.До суду направлено 1358 адміністративних протоколів.

Читайте також:В Україні зафіксовано 113 випадків коронавірусної хвороби COVID-19