Події
26 березня 2020
39-річна жінка з підозрою на коронавірусу втекла з Київської лікарні
Правоохоронці провели необхідні заходи та затримали жінку в Івано-Франківській області разом з її чоловіком.
news-image

До обласної лікарні Івано-Франківська примусово шпиталізували 39-річну мешканку Коломийщини, яка перебувала на заробітках у Бельгії, повідомляє dzerkalo.media

23 березня  жінка літаком повернулась з Брюсселю. По прибутті в Україну у неї  виявили підвищену температуру, під час проведення швидкого тесту на COVID-19 було отримано позитивний результат.

Того ж дня каретою швидкої медичної допомоги жінку шпиталізували в Олександрівську клінічну лікарню м. Києва, де провели аналіз швидким тестом на COVID-19, результат негативний.  

Вночі на 24 березня пацієнтку перевели в Київську лікарню №4, о 1:00 год зробили  аналіз швидким тестом, результат негативний.

Об 11:00 год повторно зробили аналіз швидким тестом – результат позитивний. Виставлений діагноз: Підозра на інфікування COVID-19. 24 березня по обіді  пацієнтка з невідомих причин вирішила покинути лікувальний заклад і, ймовірно, планувала повернутися  додому на Коломийщину.

На дзвінки не відповідала, на контакт з лікарями не виходила. Правоохоронці  провели необхідні заходи та затримали жінку разом з її чоловіком (який, найімовірніше, зустрічав її) на трасі біля Раківчика.

Обох – і жінку, і чоловіка - шпиталізували в обласну інфекційну лікарню. Наразі встановлюються методи пересування жінки з Києва на Коломийщину. 

Нагадаємо, у Тернопільській області рідні без засобів захисту самостійно забирали тіло чоловіка, який вчора помер від коронавірусу

Читайте також:Ще можна локалізувати коронавірус жорсткими мірами, інакше кількість жертв буде катастофічною, - Ємець