Світ
2 квітня 2020
В березні смертність на півночі Італії зросла вдвічі, в Бергамо - в 4 рази
У Бергамо, найбільш ураженому північному місті, смертність виросла на 400%.
news-image

У перші три тижні березня смертність на півночі Італії, епіцентрі пандемії коронавірусу в країні, зросла вдвічі в порівнянні з середнім показником 2015-2019 років. 

Як повідомляє Європейська Правда з посиланням на агентство Ansa, про це проінформував Національний інститут статистики Італії ISTAT.

У Бергамо, найбільш ураженому північному місті, смертність виросла на 400%. Протягом 2015-2019 років у зазначений період березня тут в середньому помирала 91 людина. У 2020 році померли 398 осіб. 

Приріст смертності такої ж інтенсивності спостерігався в інших муніципалітетах провінції Бергамо. 

У столиці північної провінції Брешіа кількість загиблих за перші три тижні березня збільшилася більш ніж удвічі: від 134 у 2015-2019 роках до 381 у 2020 році.

У середу 1 квітня в Італії вперше за кілька днів знизилася кількість померлих від коронавірусу: за останню добу померли 727 осіб - майже на сто менше, ніж днем раніше.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Італія звернулася до України з проханням допомогти з бригадами медиків, а низка країн уже надала італійській стороні таку підтримку. Зеленський запропонував відправити українських медиків в Італію.

Нагадаємо, в Італії починають протестувати проти карантину, запровадженого у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Також стало відомо, що Єврокомісія оголосила нову концепцію скороченого робочого дня на період пандемії.

Читайте також:Розвідка США: Китай приховав реальні масштаби пандемії COVID-19