Суспільство
9 квітня 2020
До Великодня листоноші доставлятимуть свячені паски українцям додому
Паска вагою 300 грамів коштуватиме 30 грн, 500 грамів – за 50 гривень.
news-image

Укрпошта разом з партнером Київським хлібозаводом пропонує, не ризикуючи здоров’ям, замовити паску додому. 

Паска вагою 300 грамів коштуватиме 30 грн, 500 грамів – за 50 гривень.

Ви можете придбати паски (300 грам за 30 грн, 500 грам – за 50 грн), а Укрпошта безкоштовно їх доставить", - сказано в повідомленні.

Доставка Укрпоштою — безоплатно.

Про це повідомляє Урядовий портал. 

На звернення Міністра інфраструктури Владислава Криклія Православна Церква України та Українська Греко-Католицька Церква допоможуть в освяченні пасок, щоб дати можливість особливо людям в групі ризику, все-таки залишитися вдома на Великдень. Вже з понеділка наступного тижня освячені пасочки вирушать до найбільш віддалених куточків України", – йдеться у дописі порталу.

Зробити замовлення можна  за цим посиланням ( https://www.ukrposhta.ua/ua/bezpechnii-velikden-z-ukrposhta?fbclid=IwAR25SncfT_ZRgiz6qryBHP2mCTfMo5nJ8FcBv_lZjFDv3CYGrIrhS7fCiEg) або через контакт-центр 0 800 300 545 до 12 квітня включно. 

Листоноші чи кур'єри приноситимуть паски додому з 13 по 17 квітня в залежності від дати замовлення та населеного пункту.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii

Раніше повідомляли, що залишаючись вдома, українці зможуть долучитися до молитви і богослужіння через трансляції.

Нагадаємо, "АТБ" разом з "Новою поштою" та "ROZETKA" впроваджують доставку їжі. Пілотний проект запущений наразі в Дніпропетровській області. Компанія запустила послугу разом з партнерами - інтернет-магазином Rozetka і торговельною мережею АТБ.

Читайте також:Держава готує проект «Великдень вдома» – Володимир Зеленський