Політика
8 листопада 2020
Законна антиконституційність продажу землі
І це може бути великий прецедент
author
Іван Проценко

Головний редактор

news-image

#InfoMaidan

Я завжди був проти відкриття ринку землі в Україні. Коли були акції протидії цьому, приходив на них. І коли за продаж української землі проголосували, то казав, що це протизаконно. Я добре пам'ятаю те голосування і хто тоді в ньому об'єднався.

І незаконність того закону про ринок землі дуже проста - земля належить українському народові і це прописано в Конституції України. Відкриття ринку землі в Україні може бути виключно через всеукраїнський референдум. А його проведено не було. Всеукраїнський референдум можна провести тільки після повернення окупованих Росією територій Криму та Донбасу - без них референдум не буде всеукраїнським. Для того, щоб провести всеукраїнський референдум, треба прийняти закон про референдум.

До чого це я.

Конституційний Суд України буде розглядати конституційність закону про ринок землі. І вони дуже просто доведуть його антиконституційність. Я не юрист, але навіть для мене з цим все зрозуміло.

Звісно буде багато порожнього галасу про продажність суддів, про Коломойського та Медведчука. І це теж має місце бути. Але стосовно антиконституційності закону про ринок землі, то щодо цього у мене нема запитань і визнання цього антиукраїнського дійства незаконним я буду вітати плескаючи в долоні.

#ДумайтеСамостійно

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.