Політика
1 липня 2020
Уряд запровадив штрафи за відсутність масок у громадських місцях
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців носити маски, аби владі не доводилося знову «закривати країну на жорсткий карантин».
news-image
Кабінет міністр запровадив в Україні спеціальну відповідальність за неносіння захисних масок в громадських місцях для фізичних та юридичних осіб.

Рішення ухвалили 1 липня на засіданні, підтримавши пропозицію, яку озвучив міністр юстиції Денис Малюська.

Штрафи передбачать у Кодексі про адміністративне правопорушення. Окремо запровадять відповідальність для юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту, які зобов’язані пропускати людей туди лише за наявності масок.

Штрафи великі. Для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі – по суті йде навіть трішки зменшення штрафів, ніж зараз передбачено загальними правилами порушення карантину. Для юридичних осіб суми великі — від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», — запевнив Малюська.

25 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців носити маски, аби владі не доводилося знову «закривати країну на жорсткий карантин».

В Україні за минулу добу коронавірус підтвердили у 664 людей. Загалом з початку епідемії COVID-19 підтвердили у 44 998 людей, зокрема у 3 270 дітей та 6 765 медиків. З них 19 578 пацієнтів одужали, а 1 173 — померли від ускладнень.

У Рівному через ріст захворюваності на COVID-19 медики звернулися до українців.

Читайте також:25% ресторанів порушують протиепідемічні заходи