Світ
6 листопада 2020
На Балі затримали українку через «підозрілу посилку»
Пізніше сестра затриманої українки повідомила у Фейсбуці, що насправді у посилці була домашня сливова пастила, що її батьки відправили доньці, яку вже рік живе на Балі.
news-image
Поліція Балі 5 листопада затримала громадянку України, яка отримала посилкою підозрілу речовину; родичі затриманої запевняють, що насправді в бандеролі була сливова пастила.

Про це повідомило у Фейсбуці посольство України в Індонезії.

Триває проведення експертизи. Посольство України в Індонезії на зв’язку з родичами українки і налагоджує зв’язок з правоохоронцями, що займаються цією справою. Про розвиток подій інформуватимемо", - йдеться у повідомленні.

Пізніше сестра затриманої українки повідомила у Фейсбуці, що насправді у посилці була домашня сливова пастила, що її батьки відправили доньці, яку вже рік живе на Балі.

Посилка приїхала, Даша її отримала, після отримання додому увірвалася поліція зі звинуваченням у зберіганні наркотиків. Дашу затримали для проведення додаткового тестування пастили. Ми точно знаємо, що в оригінальній посилці марихуани не було", - написала вона.

А кілька годин тому сестра затриманої повідомила, що жінка перебуває під вартою у центральному офісі поліції в Денпасар.

Умови там людські. Вона без зв'язку, але до неї пускають відвідувачів. Сьогодні Даші дзвонив посол і приїжджали почесні консули. Після включення МЗС - від міністра, заступника міністрів і посольства / консульства - нам стало трохи спокійніше", - зазначила вона.

Жінка також поінформувала, що сестра здала аналізи, окрім того, зразок пастили у присутності адвоката взяли на повторний аналіз.

Вона також подякувала "всьому світу" за підтримку її родини у складній ситуації.

Радимо почитати: Віталій Портников: «Суд в італійському Мілані та суд у російському Ростові. Два протилежні світи».

Раніше російський суддя зізнався, що допоміг Усику перемогти Чісору.

Читайте також:Юрій Бутусов: «Зеленський не коментує вбивство українських бійців на Донбасі, але відповів своєму другу Саріку»