Політика
17 березня 2015
Три фракції коаліції не готові голосувати за "особливий" статус Донбасу
Фракції Радикальної партії, "Самопомочі" і "Батьківщини" не готові підтримувати законопроект
news-image

Члени коаліції намагаються узгодити позиції щодо президентського законопроекту та проекту постанови, що стосуються особливого порядку місцевого самоврядування в деяких районах Донецької і Луганської областей, заявляє перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Кононенко.

 Про це пише Є | Єдність.інфо з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Є неузгодженість позицій в коаліції з питання особливого статусу зони бойових дій. Наразі фракції Радикальної партії, "Самопоміч" і "Батьківщина" не готові підтримувати цей законопроект", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту.

При цьому Кононенко додав, що наразі триває засідання ради коаліції, на якому учасники коаліції спробують узгодити спільну позицію фракцій щодо проекту постанови "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування", а також законопроекту про внесення змін до статті 10 закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Лідер фракції радикальної партії Олег Ляшко пояснив позицію своєї політичної сили:

"Позиція фракції Радикальної партії однозначна: ми не підтримуємо ці законопроекти. Ці закони - це легалізація російської окупації. Ці території повинні мати не якийсь особливий статус, а статус окупованих територій".

Читайте також:Початок засідання у Верховній Раді відкладено

До парламентської коаліції входять фракції "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Об'єднання "Самопоміч", "Батьківщина", "Радикальна партія Олега Ляшка".

Нагадаємо, що початок засідання парламенту було перенесено на 12:00 через консультації серд членів коаліції.