Шоу-біз та культура
23 березня 2015
Білоруські моделі XXL оголилися для фотосесії (фото)
Пишнотілі білоруські моделі оголилися в модній фотосесії
news-image

У білоруському журналі Таймер з'явилася провокаційна фотосесія, авторами якої є дует фотографів Канаплев + Лейдік повідомляє Єдність.інфо з посиланням на Корреспондент.

Героїнями фотосету стали нестандартні білоруські моделі, які з'являються на знімках повністю оголеними. Скандальна фотосесія викликала неоднозначну реакцію публіки. Дівчата прикриваються сумками і рюкзаками, при цьому на них повністю відсутній одяг. Фотосесія викликала неоднозначну реакцію публіки, багато хто висловив думку, що вона є пропагандою і заохоченням ожиріння.

Героїня зйомки Ольга Лукоморская розповіла, що, крім листів з вдячністю і компліментами, дівчина отримала велику кількість гнівних повідомлень. Це спонукало її розповісти, чому вона погодилася взяти участь у подібному проекті:

"Особисто я хочу, щоб жінки, дівчата і дівчатка, які мають проблеми з надлишком ваги, побачили нарешті, що це не смертельно - бути повною! І точно можу сказати, що з цим можна жити і бути дуже красивою для себе і оточуючих! Дуже важливо любити і вірити в себе, в будь-якому розмірі одягу! "

При цьому Ольга зізналася, що зайва вага негативно відбивається на стані здоров'я, і ​​з ним потрібно боротися. Лукоморская розповіла про особисті досягнення в боротьбі із зайвими кілограмами:
"Ще 4 роки тому я носила 60-й розмір одягу і важила 115 кг! І це було зовсім не круто для мого організму. Зараз мій розмір 52-54, і це моя особиста маленька перемога! Зараз я перебуваю в процесі схуднення. Моя мета це приблизно 48 розмір ".