24 квітня 2015
"Дніпро" вперше виходить до півфіналу Ліги Європи
23 квітня дніпропетровське Дніпро в Києві обіграло Брюгге і вийшло у півфінал Ліги Європи.

Дніпропетровське "Дніпро" вперше в історії вийшло до півфіналу Ліги Європи, перемігши на стадіоні у Києві бельгійський "Брюгге" з рахунком 1:0, передає Є | Єдність.інфо.

Героєм матчу став півзахисник "Дніпра" Євген Шахов, який забив єдиний  гол матчу на 83-й хвилині.

Перший чвертьфінальний матч суперники завершили нічийним рахунком, і для виходу до півфіналу "Дніпру" потрібна була перемога.

Інший український клуб, "Динамо", не зміг здолати італійську "Фіорентину", поступившись у гостях з рахунком 2:0.

На 42-й хвилині гол у ворота "динамівців" забив Маріо Гомес, а у доданий час Хуан Мануель Варгас подвоїв рахунок.

Таким чином, "Динамо", якому також потрібна була лише перемога, завершує виступи у Лізі Європи.

Жеребкування матчів півфіналу Ліги Європи пройде в п'ятницю.