Політика
21 травня 2015
Верховна Рада денонсувала 5 угод про військове співробітництво з Росією
Верховна Рада підтримала Кабмін і денонсувала угоди з військового співробітництва з Росією через агресію на сході країни.
news-image

Про це повідомляє «Є» з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради.

Верховна Рада України підтримала в цілому законопроект №0015 "Про денонсацію угоди між урядом України та урядом Російської Федерації про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації, які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова". За відповідне рішення проголосували 265 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Також ВРУ проголосувала за проект закону №0016 "Про денонсацію угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про взаємну охорону секретної інформації". За відповідне рішення проголосував 261 нардеп при 226 мінімально необхідних.

Депутати 264 голосами підтримали проект закону №0017 "Про денонсацію угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них".

Верховна Рада підтримала проект закону №0018 "Про денонсацію угоди між Україною і Російською Федерацією про співробітництво в галузі воєнної розвідки". За відповідне рішення проголосували 268 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Парламентарії також проголосували за проект закону № 0019 "Про денонсацію угоди між урядом України та урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі". Рішення підтримали 272 нардепи.

Також напередодні цього голосування нардеп від Радикальної партії Олег Ляшко заявив про те, що загалом між Україною та Росією є 37 міжнародних угод, які варто було б скасувати у зв'язку із війною на Донбасі.

Нагадаємо, що вчора Кабмін припинив військово-технічне співробітництво з Росією.

Читайте також: Україна більше не буде співпрацювати з Росією у воєнній сфері