Інтернет
29 липня 2015
Сьогодні Microsoft запускає у продаж нову Windows 10
Корпорація Microsoft у середу запускає у продаж нову операційну систему Windows 10.
news-image

Користувачі старих операційних систем Windows зможуть встановити апґрейд безкоштовно, передає «Єдність» з посиланням на ВВС Україна

Так само безкоштовно компанія пропонуватиме Windows 10 покупцям нових комп'ютерів.

Аналітики зазначають, що такий крок свідчить про те, що Microsoft поступово перестає покладатися на Windows як основне джерело доходів.

Водночас головний виконавчий директор корпорації Сатья Наделла назвав запуск Windows 10 "новою ерою" для персональних комп'ютерів.

Windows 10 - величезна віха для нас як для компанії, та й, відверто кажучи, для всієї індустрії, - сказав Наделла у коментарі ВВС.

До цього компанія оновлювала операційну систему раз на кілька років. Відтепер, заявили у Microsoft, Windows отримуватиме апґрейди щокілька місяців.

За словами представників корпорації, нова операційна система буде загальною для усіх видів пристроїв: від персональних комп'ютерів і смартфонів до гральних консолей.

Попередня система, якою компанія пропонувала користуватися до цього, має назву Windows 8. Причому операційну систему настільки погано прийняли користувачі, що Microsoft вирішив "проскочити" створення дев'ятої версії, аби дистанціюватися від попередніх оцінок.

Напередодні запуску Windows 10 корпорація запустила так звану Insider Program - програму, що дозволяла мільйонам користувачів протестувати особливості нової операційки і надіслати фідбек розробникам.

При цьому перші відгуки, які отримала нова операційна система, поки що виявилися доволі позитивними.

Читайте також: Стала відома дата виходу фінальної версії Windows 10