новини

18 вересня "Свобода" під парламентом вимагатиме відставки Авакова

Пікет відбудеться під час звіту Міністра внутрішніх справ.

У п'ятницю, 18 вересня, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звітуватиме про розслідування протистоянь під Верховною Радою 31 серпня 2015 року. Під час його промови представники ВО "Свобода" планують пікетувати парламент з вимогою відставки Авакова. Про це заявив голова політичної сили Олег Тягнибок, повідомляє «Єдність».

«Зараз, якщо підтвердиться інформація, що Аваков буде звітувати перед парламентом у п'ятницю, отже ми також будемо організовувати пікет в п'ятницю», — повідомив Тягнибок.

Очільник партії зазначив, що якщо звіт міністра буде перенесено, то й вони пікет перенесуть на необхідний час. Він підкреслив, що головна вимога - це відставка Арсена Авакова. Втім, Тягнибок наголосив на тому, що під парламент вони йдуть виключно з мирними намірами.

«Відразу хотів би попередити: ми подаємо заявку в КМДА на проведення пікету, мирного пікету. Я відразу попереджаю: "Свобода", як і 31 серпня, так і в цю п'ятницю, прийде з мирними намірами, - сказав голова політичної сили.

Однак, Тягнибок зазначив, що від правоохоронних органів, податки на утримання яких він теж сплачує, вимагає забезпечення повного правопорядку під час мирного пікету під парламентом.

14 вересня 2015, 23:30

 

Loading...

До теми