Події
4 грудня 2015
Відтепер на Луганщині прикордонні собаки несуть службу у бронежилетах (відео)
Бронежилети було виготовлено на одному з київських підприємств за кошти волонтерів.
news-image

У Луганському прикордонному загоні несуть службу майже 30 інспекторів-кінологів із службовими собаками, що дозволяє набагато якісніше виконувати службові завдання з охорони державного кордону та на лінії розмежування в районі проведення АТО, передає «Є!» із посиланням на прес-службу ДПС.

Для вирішення побутових питань та умов утримання службових тварин активно долучаються і волонтери. Протягом місяця інструктори-кінологи з службовими собаками отримали від волонтерів допомогу у вигляді корму, будок, ланцюгів, ліків, імітаторів запахів тощо.

Крім того, днями у прикордонний загін волонтери привезли бронежилети для службових собак, які було виготовлено на одному з київських підприємств за кошти волонтерів. Такі засоби захисту повинні вберегти службових собак від ударів камінням і палицями, холодної зброї, куль, а також від осколків. Бронежилет для чотирилапих захисників складається з шийної та грудної секції, які з'єднані між собою і регулюються в залежності від її розмірів та майже не обмежує свободи їх пересування.

На даний час під час зборової підготовки кінологів, що нині проходить в Луганському прикордонному загоні ці бронежилети пройдуть перевірку, після чого інспектори-кінологи нададуть свою оцінку, чи придатні вони для застосування на практиці.

Загалом за допомогою службових собак на ділянці Луганського прикордонного загону з початку року виявлено 26 одиниць зброї, понад 26 тисяч боєприпасів та більше 11 кг вибухівки.