17 березня 2016
Другий поєдинок між «Шахтарем» та «Андерлехтом» знову завершився перемогою «гірників»
Команда "Шахтар" двічі перемогла бельгійців.

Другий матч 1/8 Ліги Європи між українською та бельгійською командами закінчився рахунком 1:0 на користь "Шахтаря", повідомляє «Є!».

Під час першого тайму команда "Андерлехт" грала досить пасивно. Українська команда активно захищала свої ворота. Бельгійці майже забили один гол, але суддя не зарахував його, так як Мбоджі штовхнув одного з "гірняків".

Другий тайм запам'ятався великою кількістю попереджень від арбітра, видаленням Кучера та Мбоджі. Перший гол за всю гру, який також став і останнім, до воріт "Андерлехта" забив Едуардо під час додаткового часу.

Нагадаємо, що минулий матч "Шахтар" - "Андерлехт" закінчився не тільки перемогою "гірняків", а ще й ювілейним голом для футбольного клубу. 300 м'яча тоді забив Тайсон.