Київ
9 червня 2016
У КМДА пообіцяли подбати про безпеку під час ЛГБТ-параду
Захід стартує від головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
news-image

Київська міська державна адміністрація подбає про безпеку під час Маршу Рівності. Про це під час наради з представниками правоохоронних органів, пожежної охорони та медичної допомоги заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передає «Є!»

Ми маємо докласти всіх зусиль, аби захід пройшов мирно. Саме для цього ми зібрали представників всіх задіяних структур, аби обговорити координацію. І всі вони запевнили, що повністю готові забезпечити порядок. Якщо для координування дій потрібні будуть додаткові зустрічі та наради – ми проведемо їх, - сказав перший заступник голови КМДА.

Він закликав киян та гостей міста бути толерантними, поважати один одного та утриматися від проявів агресії.

Це наш тест на людяність. Київ - столиця, яка прагне до рівності і вбачає пріоритетом європейський розвиток, і ми маємо можливість засвідчити це, – підкреслив Геннадій Пліс.

Нагадаємо, що ЛГБТ-парад відбудеться у Києві 12 червня, захід стартує о 10 ранку від головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У заході візьмуть участь представники дипломатичних місій, активісти, громадськість. Під час заходу можливе тимчасове обмеження руху автотранспорту, додатково працюватимуть бригади поліції, Національної гвардії, пожежної охорони і карети швидкої.

Читайте також: Спікер «Правого сектора» заявив, що марш ЛГБТ буде заблоковано