Суспільство
10 грудня 2016
«Я не розумію як я тут з'явився», - відповідає суддя-втікач при затриманні патрульними (відео)
Після погоні, заручившись підтримкою ще одного екіпажу, біля села Геївці патрульні наздогнали водія, однак йти на співпрацю той відмовлявся.
news-image

Вчора ввечері близько 20:45 під час патрулювання ужгородські патрульні на вулиці Собранецькій помітили сріблястий BMW Х5 з забрудненим заднім номерним знаком.

Інформує «Є!», з посиланням на informator.news.

Патрульні вирішили зупинити автівку, однак законну вимогу полісменів у гучномовець водій проігнорував і, швидко рушивши, почав тікати. Відриваючись від полісменів водій звернув у бік мікрорайону Червениця, після чого продовжив рух об’їзною дорогою у бік Чопа, постійно створюючи аварійну ситуацію на дорозі та піддаючи небезпеці інших учасників дорожнього руху.

Після погоні, заручившись підтримкою ще одного екіпажу, біля села Геївці патрульні наздогнали водія, однак йти на співпрацю той відмовлявся. Втікачем виявився суддя, якого влітку патрульні поліцейські Мукачева вже зупиняли, однак суд не прийняв жодного рішення по керуванню суддею напідпитку, оскільки зійшли терміни розгляду справи. Патрульні допустили, що водій був нетверезим, однак освідування у диспансері цього не підтвердило.

Натомість поведінка судді абсолютно не відповідала обстановці, будучи збентеженим, він не розумів де і чому знаходиться та постійно смикався, що викликало підозри на стан наркотичного сп’яніння, після чого у чоловіка взяли відповідні проби для аналізів.

З огляду на неодноразові рішення на користь водіїв, звичайно, рішення лікарів може бути очевидним. Сподіваємося на об’єктивну, незалежну, неупереджену оцінку лікарів та на підтримку і розуміння в цій ситуації суспільства.

Читайте також: Суддя тікав від поліцейських на БМВ