Суспільство
7 березня 2017
Президент Казахстану порадив чиновникам лестити негарним жінкам
Нурсултан Назарбаєв знає, як розмовляти з жінками.
news-image

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що чиновники країни не вміють спілкуватися з жінками, йому постійно доводиться їх цьому вчити. Про це в середу, 7 березня, він сказав на приуроченої до Міжнародного жіночого дня зустрічі в адміністрації глави держави, передає портал Zakon.kz., повідомляє «Є!»

Якщо вона красива, говори їй, що вона розумна. Якщо вона не дуже виглядає, говори - красива. Якщо ні те, ні інше не підходить, скажи: "Як ти схудла!" Правильно? Ось я весь час їх вчу, не вміють поводитися, - поскаржився Назарбаєв.

Нагадаємо, у Назарбаєва три дочки. Старша Даріга очолює комітет сенату з міжнародних справ, оборони та безпеки. У минулому вона була на посаді заступника прем'єр-міністра, керувала рядом громадських організацій. Середня дочка - Динара - керує Національним фондом освіти імені Нурсултана Назарбаєва. Молодша - Алія - ​​одружена з бізнесменом Данияром Хасеновим та є головою ради директорів будівельної фірми.

Назарбаєв керує Казахстаном понад 20 років. До того як стати президентом, він займав пост першого секретаря ЦК Компартії республіки. Назарбаєв має статус лідера нації, який гарантує його сім'ї імунітет від кримінального переслідування, а також передбачає покарання для тих, хто чорнить його біографію.

Читайте також: Трамп назвав Обаму слабаком
Читайте також: Насіров сидить у чотиримісній камері зі співкамерником
Читайте також: Кримські церковники зробили заяву з приводу мироточення бюста Миколи II